×
Способы доставки
Бесплатная доставка
Самовывоз
Доставка почтой
Транспортная компания
Доставка курьером
Доставка по СНГ
Способы оплаты
Предоплата
Расчетный счет
Карта банка
Наложенный платеж
Наличные
×
ТД Агролига

Адрес:

Украина, г. Кировоград, ул. Преображенская 79А

Филиалы:

Казахстан Акмолинская обл. Астана Россия Липецкая обл. г. Липецк
Гербицид Гродил Макси

Гербицид Гродил Макси

Гербицид Гродил Макси
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
цену уточняйте
под заказ
розница и опт
☎ показать телефон

Гродил Макси

Гроділ Максі є інноваційною олійно-дисперсною формуля-цією, створеною та запатентованою вченими компанії «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки застосуванню ODesi технології. Ця формуляція містить у собі діючі речовини, дисперговані у спеціальному комплексі похідних олії та прилипача. При розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією та прилипачем.

Завдяки цьому олійно-дисперсна формуляція має унікальні властивості, які забезпечують:

найкраще утримання крапель робочого розчину на листях бур’янів;
добре змочування та рівномірний розподіл робочого розчину по поверхні листків;
присутність протягом тривалого часу рідкої плівки олії та прилипача, що забезпечує повне проникнення діючих речовин у листя, без їх кристалізації.
Це призводить до високої і стабільної ефективності Гроділу® Максі за екстремальних погодних умов та прискореної гербіцидної дії.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Гроділ Максі швидко поглинається листками і частково кореневою системою бур'янів, здатний вільно пересуватися по всій рослині з низхідним і висхідним рухом поживних речовин.

Завдяки флоемно-ксилемній дії, препарат проникає в усі частини бур'яну і накопичується в точках росту, в тому числі у «сплячих» бруньках.

Ріст бур'янів і конкуренція їх з культурою припиняється впродовж декількох годин після обробки Гроділом® Максі. У перші 5-7 днів на листях уражених бур'янів утворюються хлорозні плями і відмирають точки росту, а загибель відбувається впродовж 3-4 тижнів після обприскування, залежно від погодних умов.

ЗАСТОСУВАННЯ
Пшениця озима та яра
Ячмінь озимий та ярий
Кукурудза
Весняне обприскування, починаючи з фази 2-х листків культури і до появи прапорцевого листка. Оптимальний період застосування, який дозволяє зберегти найбільший потенційний урожай та забезпечує найкращу гербіцидну дію, — до фази першого вузла.
На кукурудзі Гроділом Максі безпечний для культури починаючи з фази 2-х листків до появи 10-го листка. Однак оптимальна гербіцидна дія забезпечується при застосування до 5-го листка. Найкращий ефект проти бур’янів досягається на стадії: однорічні: 2-6 листків, багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник до фази 6-ти кілець.

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 150-300 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад, підходять плоскоструменеві форсунки, тиск рідини 2,5-3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6-7 км/год. При ультрамалооб’ємному та авіаційному обприскуванні норма застосування — 50 л/га.

ВАРІАНТ ОСІННЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Гроділ Максі має подвійну дію на бур'яни: через листя та через ґрунт. При застосуванні Гроділу Максі восени (середина-кінець жовтня) препарат діє проти вегетуючих бур'янів, а також потрапляє на поверхню ґрунту. Він розкладається у ґрунті мікробіологічним шляхом, тобто мікро-організмами. За умов низьких температур, які настають у цей період, активність мікроорганізмів різко знижується і наступає «період спокою», коли Гроділ® Максі, не розкладаючись, зберігається впродовж зими у верхніх шарах ґрунту.
Навесні, коли температура підвищується, він починає проявляти свою дію на проростаючі бур'яни. Таким чином, з самого початку весняного відростання озимих зернових бур'яни знищуються за допомогою дії Гроділу Максі і не конкурують з культурними рослинами.

Гродил Макси Гроділ Максі є інноваційною олійно-дисперсною формуля-цією, створеною та запатентованою вченими компанії «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки застосуванню ODesi технології. Ця формуляція містить у собі діючі речовини, дисперговані у спеціальному комплексі похідних олії та прилипача. При розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією та прилипачем. Завдяки цьому олійно-дисперсна формуляція має унікальні властивості, які забезпечують: найкраще утримання крапель робочого розчину на листях бур’янів; добре змочування та рівномірний розподіл робочого розчину по поверхні листків; присутність протягом тривалого часу рідкої плівки олії та прилипача, що забезпечує повне проникнення діючих речовин у листя, без їх кристалізації. Це призводить до високої і стабільної ефективності Гроділу® Максі за екстремальних погодних умов та прискореної гербіцидної дії. МЕХАНІЗМ ДІЇ Гроділ Максі швидко поглинається лис...еще ►

BAYER BAYER

2009-2020 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ